Klub OGF

Vitaj v srdci vášho prírodného dobrodružstva - v Klube OGF

Ak sa pýtaš, čo ťa môže čakať v našom Klube OGF, priprav sa na nekonečné možnosti. Stačí sa zaregistrovať a otvoria sa pred tebou dvere do sveta neustálych výhod a radosti, ktoré naši členovia zažívajú každý deň.

Po registrácií je nutné počkať (cca 0-12h) na schválenie a zaradenie do klubu OGF. Hneď po schválení budú všetky výhody sprístupnené. 

 1. Ako člen Clubu OGF máš automatickú zľavu 10% z každého nákupu! A to nie je všetko - získaj ďalšie zľavy za pravidelné nákupy:

  • 13% zľava: Ak vytvoríš objednávky v hodnote 200 € za 5 mesiacov za sebou, získavaš automaticky 13% zľavu na nákup.
  • 15% zľava: Ak vytvoríš objednávky v hodnote 400 € za 5 mesiacov za sebou, získavaš automaticky 15% zľavu na celý nákup.

  Zľavy nie je možné kombinovať. Zľavy sú uplatňované automaticky, bez potreby zadávania zľavového kódu.

 2.  Ak sme ťa zaradili do Recenzenti Dôvery máš po prihlásení automaticku zľavu 13% + možnosť vybrať si produkty ZDARMA za tvoju recenziu (viac bod 13.)
 3. -100% Zľava na produkt, áno aj to je možné. Registrovaným stačí nakúpiť menej produktov, aby dostali najlacnejší produkt v objednávke ZDARMA.
 4.  U nás zvieratá nie sú iba domáci miláčikovia, sú členmi našich rodín, a my chceme, aby ich život bol plný radosti, pohodlia a lásky. Práve preto vás poprosíme pri prvej objednávke do poznámky zadať rasu/druh, poprípade vek zvieraťa. Ak zvieratko trpí alergiami tiež napíšte. Uľahčíte nám výber vhodného darčeku poprípade testovacej vzorky.
 5.  Vzorky alebo Testovacie Produkty ku každej objednávke: Prečo kupovať produkt v slepej dôvere, keď si ho môžeš nechať vyskúšať svojím miláčikom predtým? Stačí ak nám pri objednávke, ktorú vytvoríš, napíšeš do poznámky aký produkt by si rád vyskúšal, otestoval.  (Nie všetky produkty sa dajú poslať ako vzorka alebo testovací produkt, v prípade že to nebude možné, budeme ťa kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.) Ak neuvádzaš žiadne špecifikácie, pridávame k objednávke produkt, ktorý momentálne posielame všetkým zákazníkom.
 6.  Darček pod Stromčekom: Ako poďakovanie, že ste s nami celý rok, sme pripravili nezabudnuteľný zážitok! Každé Vianoce vám pošleme exkluzívny darček. Prekvapíme Vás každé Vianoce pod stromčekom, novým a zaujímavým produktom! Pri výbere darčeka budeme brať do úvahy vaše objednávky. Je potrebné, aby ste v priebehu roka urobili minimálne 6 objednávok v min. hodnote 20 €, aby sme mohli pripraviť darček, ktorý bude pre vás vhodný a prinesie vám radosť. Týmto spôsobom vytvoríme zážitok, ktorý vám vyčarí radosť. Darček posielame z Vami vytvorenou Novembrovou alebo Decembrovou objednávkou.
 7.  Vopred Uvedené Produkty so štart cenou: Buď v obraze o najnovších trendoch a inováciách v našom e-shope. Naši členovia majú exkluzívny prístup k novým produktom zo štartovacou zľavou, čo znamená, že môžeš mať to najlepšie hneď po naskladnení tovaru "NOVINKA",  za super cenu.
 8.  Súťaže a Giveawaye na FB a instagram: Záleží nám na tvojom úsmeve a šťastí tvojho zvieracieho kamaráta. Preto organizujeme súťaže a giveawaye, kde môžeš vyhrať fantastické ceny pre seba a svojho miláčika.
 9. Prihlásiť sa: Facebook alebo Instagram
 10.  Výmena a vrátenie tovaru bez poplatkov- U nás máte pokojné srdce pri nakupovaní! S našou politikou 'Výmeny a Vrátenia bez Poplatkov' máte voľnosť rozhodovať. Ak nie ste spokojní s vaším nákupom, môžete ho jednoducho vymeniť alebo vrátiť bez akýchkoľvek skrytých nákladov. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste!
 11.  Jednorazová -20% Zľava za váš čas- Pre našich verných registrovaných zákazníkov máme špeciálnu ponuku! Po napísaní recenzie na produkt a náš obchod dostanete ohromujúcu zľavu 20% na váš nasledujúci nákup. Vaše slová sú pre nás cenné a my vám chceme poďakovať touto jedinečnou výhodou. Staňte sa súčasťou našej komunity a začnite šetriť už dnes! (V prípade, že vám za váš názor nepríde kupón na  zľavu, kontaktujte nás na info@ogf.sk)
 12.  Nákup produktov s minimálnymi vadami a expirujúcich produktov za výhodné ceny!- Dajte šancu produktom, ktoré môžu mať mierne poškodenie alebo sú blízko k dátumu expirácie, a ušetríte významné peniaze.  V žiadnom prípade neovplyvňuje to ich funkčnosť. Tieto produkty sú k dispozícii so zľavou viac ako 20%. Produkty nájdete v sekcii Zľavnené a poškodené produkty", ktorá sa zobrazí len pre registrovaných v klube OGF. 
 13. Získať tovar ZDARMA za serióznu a relevantnú recenziu na produkt - Overení zákazníci (Recenzenti Dôvery) sú našou cennou komunitou, ktorá už preukázala svoju vernosť a dôveru v naše produkty a služby. Sú to tí, ktorí už vykonali min 5 nákupov na našom e-shope a napísali min. jednu relevantnú recenziu na náš produkt. Pre nás predstavujú pilier dôvery a spokojnosti, a preto sme sa rozhodli ponúknuť im špeciálny bonus - získanie tovaru ZDARMA za serióznu a relevantnú recenziu na získaný produkt ZDARMA. Týmto spôsobom môžu naši overení zákazníci prispievať k našej komunite a zároveň byť odmenení za ich dôveru a lojalitu. ("Relevantná recenzia" označujeme takú, ktorá je účinná, vhodná a prínosná v súvislosti s konkrétnym produktom alebo službou, pričom nezavádza. Tento pojem znamená, že recenzia poskytuje relevantné informácie alebo skúsenosti, ktoré sa týkajú daného produktu alebo služby a môžu byť užitočné pre ďalších zákazníkov pri ich rozhodovaní sa o nákupe.") Chceš sa aj ty stať našim "Recenzent Dôvery"? Napíš nám, mi si skontrolujeme tvoje kontaktné údaje, ďalej objednávky a napísané recenzie a radi ťa zaradíme do skupiny.

 

Neustále pracujeme v rozširovaní a zdokonaľovaní výhod pre členov Klubu OGF, záleží nám na tom, aby ste boli maximálne spokojní.

O ďalších výhodách vás budeme informovať. Veríme, že s našimi službami budete spokojný. 

V prípade, že máte iný názor, podeľte sa s ním  na ogf@ogf.sk

 

Tak čo čakáš? 😜

Pridaj sa k nám ešte dnes a staň sa súčasťou nášho vášnivého a starostlivého spoločenstva. Spolu môžeme vytvoriť život ešte šťastnejším a zábavnejším. Zaregistruj sa teraz a zaži nový level radosti a lásky vo vzťahu nielen k tvojmu miláčikovi v Klube OGF!

 

Registrovať sa do Klubu OGF