Klub OGF

Vitaj v srdci vášho zvieracieho dobrodružstva - v Klube OGF! U nás zvieratá nie sú iba domáci miláčikovia, sú členmi našich rodín, a my chceme, aby ich život bol plný radosti, pohodlia a lásky. Práve preto sme vytvorili tento úžasný klub pre všetkých, ktorí zdieľajú našu vášeň pre našich chlpatých priateľov.

Ak sa pýtaš, čo ťa môže čakať v našom Klube OGF, priprav sa na nekonečné možnosti. Stačí sa zaregistrovať a otvoria sa pred tebou dvere do sveta neustálych výhod a radosti, ktoré naši členovia zažívajú každý deň.

1. Ako člen Clubu OGF máš permanetnú zľavu 10% z každého nákupu! A nielen to! Tieto úžasné zľavy nielenže ušetria vaše peniaze, ale tiež vyčaria úsmev na vašej tvári a zavrtia chvostom vášho domáceho maznáčika. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť!

2. Vzorky alebo Testovacie Produkty ku každej objednávke: Prečo kupovať produkt v slepej dôvere, keď si ho môžeš nechať vyskúšať svojím miláčikom predtým? Stačí ak nám pri objednávke, ktorú vytvoríš, napíšeš do poznámky aký produkt by si rád vyskúšal, otestoval.

(Nie všetky produkty sa dajú poslať ako vzorka alebo testovací produkt, v prípade že to nebude možné, budeme ťa kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.)

3. Darček pod Stromčekom: Ako poďakovanie, že ste s nami celý rok, sme pripravili nezabudnuteľný zážitok! Každé vianoce vám pošleme exkluzívny darček, ktorý bude jedinečne pripravený len pre tvojho miláčika. Prekvapte ho každé vianoce pod stromčekom, novým a zaujímavým produktom!

(Pri výbere darčeku budeme vychádzať z vašich objednávok + prekvapenie. Nutné vytvoriť aspoň 4 objednávky v priebehu daného roka, aby sme vedeli aký darček pripraviť, aby sa vám hodil a vytvoril vrtenie chvostíka)

5. Vopred Uvedené Produkty so štart cenou: Buď v obraze o najnovších trendoch a inováciách v našom e-shope. Naši členovia majú exkluzívny prístup k novým produktom za štartovaciu cenu, čo znamená, že môžeš mať to najlepšie pre svojho miláčika pred tým, ako sa objaví na e-shope za neuveriteľnú cenu.

6. Súťaže a Giveawaye na FB a instagram: Záleží nám na tvojom úsmeve a šťastí tvojho zvieracieho kamaráta. Preto organizujeme súťaže a giveawaye, kde môžeš vyhrať fantastické ceny pre seba a svojho miláčika.

Prihlásiť sa: Facebook alebo Instagram

7. Výmena a vrátenie tovaru bez poplatkov- U nás máte pokojné srdce pri nakupovaní! S našou politikou 'Výmeny a Vrátenia bez Poplatkov' máte voľnosť rozhodovať. Ak nie ste spokojní s vaším nákupom, môžete ho jednoducho vymeniť alebo vrátiť bez akýchkoľvek skrytých nákladov. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste!

8. Jednorazová -20% Zľava za váš čas- Pre našich verných registrovaných zákazníkov máme špeciálnu ponuku! Po napísaní recenzie na produkt a náš obchod dostanete ohromujúcu zľavu 20% na váš nasledujúci nákup. Vaše slová sú pre nás cenné a my vám chceme poďakovať touto jedinečnou výhodou. Staňte sa súčasťou našej komunity a začnite šetriť už dnes!

(V prípade, že vám za váš názor nepríde kupón na  zľavu, kontaktujte nás na info@ogf.sk)

 

Bude naďalej pracovať na výhodách pre členov Klubu OGF, a zdokonaľovať ich. Je pre nás dôležite, aby vaši chlpáči boli nadmieru spokojný.

O ďalších výhodách vás budeme informovať mailom. Veríme, že s našimi službami budete spokojný. 

V prípade, že máte iný názor, podeľte sa s ním  na ogf@ogf.sk

 

Tak čo čakáš? Pridaj sa k nám ešte dnes a staň sa súčasťou nášho vášnivého a starostlivého spoločenstva. Spolu môžeme urobiť život našich zvieracích priateľov ešte šťastnejším a zábavnejším. Zaregistruj sa teraz a zaži nový level radosti a lásky vo vzťahu k tvojmu miláčikovi v Klube OGF!

 

Registrovať sa do Klubu OGF