Beta-Glucan Sirup podpora imunity pre psa a mačku

Kód: 567/200
1 hodnotenie
Značka: OGF
€9,99 €8,33 bez DPH

Zvoľte variant

Beta Glukanimunomodulačné vlastnosti a pomáhajú zvyšovať odolnosť organizmu voči infekciám a chorobám.

Detailné informácie

objem: 200 ml
Skladom | 567/200
Môžeme doručiť do: 7.6.2023
€9,99
€8,33 bez DPH

Podrobný popis

Beta-glukan je polysacharid, ktorý sa nachádza v niektorých potravinách, ako sú napríklad huby, ovsené vločky, jačmeň a kvasnice. Tento polysacharid má viacero výhod pre psov.

  1. Podporuje imunitný systém: Beta-glukan môže podporovať zdravie imunitného systému a zvýšiť obranyschopnosť organizmu. U psov môže pomôcť v boji proti infekciám a chorobám.
  2. Pomáha s trávením: Beta-glukan môže tiež pomôcť s trávením. Pomáha zlepšovať zdravie tráviaceho systému a môže tiež zvyšovať absorpciu živín z potravy.
  3. Znižuje hladinu cholesterolu: Beta-glukan má schopnosť viazať sa na cholesterol a pomáhať tým znížiť jeho hladinu v krvi. Toto môže byť užitočné pre psov s vysokými hladinami cholesterolu.
  4. Podporuje zdravie pokožky a srsť: Beta-glukan môže tiež pomôcť zlepšiť zdravie pokožky a srsť u psov. Môže pomôcť zlepšiť stav kože a srsť, čo môže viesť k lepšiemu vzhľadu a zdraviu psa.
  5. Môže pomôcť s artritídou: Beta-glukan môže byť užitočný pre psov s artritídou. Môže pomôcť zlepšiť pohyblivosť kĺbov a zmierniť zápal v tele.

Prípravok obsahuje dávku vysokokvalitného a vysokoúčinného beta glucanu pre podporu imunity a celkovú zdravotnú pohodu zvieraťa. Je vhodný pri opakovaných infekčných ochoreniach, ako podpora hojenia rán a v obdobiach zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže zvieraťa.

Beta-glukany sú sacharidové zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú v bunkových stenách mnohých rastlín, hub a kvasiniek. Tieto zlúčeniny majú imunomodulačné vlastnosti a pomáhajú zvyšovať odolnosť organizmu voči infekciám a chorobám.

Veterinárne použitie beta-glukanov je založené na ich schopnosti stimulovať imunitný systém zvierat a zlepšiť ich zdravie a výkonnosť. Tieto zlúčeniny sú často pridané do krmív a doplnkov stravy pre zvieratá, ako sú psy, mačky, kone, hydina a ryby.

Beta-glukany majú priaznivý vplyv na zdravie zvierat tým, že zvyšujú ich odolnosť voči chorobám a zlepšujú ich imunitný systém. Okrem toho môžu mať aj protizápalové účinky a podporovať hojenie rán a zlepšenie kvality kože a srsti.

Značka OGF sa zaoberá výrobu a distribúciou prírodných produktov pre zvieratá.